Liga okręgowa. Start Miastko – Chrobry Charbrowo 8:1 (zdjęcia, wideo)

Andrzej Gurba
Start Miastko - Chrobry Charbrowo 8:1
Start Miastko - Chrobry Charbrowo 8:1 Andrzej Gurba

W sobotę na stadionie w Miastku miejscowy Start podejmował Chrobrego Charbrowo. Gospodarze wygrali bardzo wysoko, bo aż 8:1. Start dominował w każdym elemencie gry. W pierwszej połowie powinno paść więcej bramek dla gospodarzy, bo zawodnicy Startu nie wykorzystali kilku stuprocentowych sytuacji. Goście oddali kilka groźnych strzałów z dystansu, ale miastecki bramkarz nie zawodził. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:0 dla gospodarzy. Drugą połowę Start zaczął nieco rozluźniony, ale i tak goście przez pierwsze dziesięć minut nie stworzyli żadnej bramkowej sytuacji. Później zaczęli już je stwarzać (był m.in. słupek). Nie wykorzystali jednak rzutu karnego po faulu w polu karnym (wideo). W końcu rozluźniona obrona Startu popełniła błąd i Chrobry zdobył honorowego gola. Końcówka meczu należała do Startu.
Bramki do gospodarzy zdobyli: Oskar Wiśniewski (dwie), Bartłomiej Borowicz, Paweł Koniuszek (dwie), Oliver Lewandowski (dwie), była też bramka samobójcza.