TAURON 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - KKS Mickiewicz Kluczbork. Transmisja

Siatkówka

Przed nami ćwierćfinałowy mecz TAURON 1. Ligi. Naprzeciwko siebie staną ekipy BBTS Bielsko-Biała i KKS Mickiewicz Kluczbork. Transmisja meczu BBTS Bielsko-Biała - KKS Mickiewicz Kluczbork na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go.

Ekipy z Bielska-Białej i Kluczborku rozegrały już dwa mecze w rywalizacji ćwierćfinałowej. W pierwszym spotkaniu, które zostało rozegrane 6 kwietnia, lepszy okazał się BBTS, który wygrał mecz, nie tracąc w tym czasie ani jednego seta (25:21, 25:20, 33:31).

W kolejnym starciu już z lepszej strony pokazali się siatkarze zespołu KKS Mickiewicz Kluczbork. Po zaciętej pięciosetowej batalii BBTS musiał uznać wyższość oponentów. KKS wygrał rewanżowe spotkanie 3:2 (25:22, 15:25, 20:25, 25:22, 15:10).

Jakim wynikiem zakończy się środowe starcie?

Transmisja meczu BBTS Bielsko-Biała - KKS Mickiewicz Kluczbork na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Początek o godzinie 18:00.