Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Mecz IV ligi kujawsko-pomorskiej: Pogoń Mogilno - Zawisza Bydgoszcz zapis relacji na żywo

Dariusz Knopik
W meczu grupy mistrzowskiej IV ligi kujawsko-pomorskiej Pogoń Mogilno przegrała z Zawiszą Bydgoszcz 0:2. Poniżej zapis naszej relacji na żywo.

Wyniki z pozostałych boisk IV i V ligi znajdziecie w poniższych linkach.

Pogoń Mogilno - Zawisza Bydgoszcz 0:2 (0:0)

Bramki: Rafał Piekuś (69), Kamil Żylski (74).
POGOŃ: Paweł Mroziński - Błażej Dzuszyński, Adam Cieślewicz, Antoni Krajnyk, Dawid Szefler, Jacek Wojciechowski, Filip Jagielski, Kacper Strzelecki, Karol Kopliński, Wiktor Mrówczyński, Bartłomiej Delekta.
ZAWISZA: Michał Oczkowski - Ariel Jastrzembski, Cyprian Maciejewski, Korneliusz Sochań, Kamil Żylski (86. Czyżniewski), Tomasz Żyliński (82. Natan Zniszczoł), Tomasz Prejs, Mateusz Oczkowski, Oskar Furst (65. Adrian Brzeziński), Jay Jaskólski (90. Dawid Deresiewicz), Patryk Kozłowski (59. Rafał Piekuś).

Koniec meczu. Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć kibiców oraz fotki z meczu, a także materiały wideo.
90 - Zmiana w Zawiszy. Jaskólskiego zastępuje Deresiewicz.
86 - czwarta zmiana w Zawiszy. Schodzi Żylski, którego zastępuje Czyżniewski.
82 - Trzecia zmiana w Zawiszy. Zniszczoł zastępuje Żylińskiego
79 - Akcja Pogoni. Lewą stroną urwał się Wojciechowski, ale zamiast strzelać, podawał i obrońcy Zawiszy wybili piłkę
77 - Akcja z prawej strony Żylińskiego. Ale jego strzał mocno niecelny.
74 - Zawiszanie podwyższają prowadzenie. Tym razem akcję wykończył Żylski.
69 - Zawisza obejmuje prowadzenie. Ładną zespołową akcję zamknął Piekuś, który zanotował świetne wejście na boisko.
65- Druga zmiana w Zawiszy. Fursta zmienia Brzeziński.
60 - Kolejna wolny dla Zawiszy. Z prawej strony dośrodkowywał Mateusz Oczkowski, ale prosto w ręce bramkarza Pogoni
59 - Pierwsza zmiana w Zawiszy. Kozłowskiego zastępuje Piekuś.
58 - Wolny dla Zawiszy z około 25 metrów, ale Żylski uderzył prosto w mur
55 - Rożny dla Pogoni. Ładna główka Duszyńskiego. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.
54 - Żółta kartka dla Jaskólskiego za przerwanie akcji
52 - Druga żółta kartka dla Szeflera i gospodarze grają w osłabieniu.
49 - Wolny dla Pogoni z około 17 metrów. Mocne uderzenie Jagielskiego ładnie odbił Michał Oczkowski.
46 - Gospodarze rozpoczynają drugą połowę
Koniec pierwszej połowy. Z relacją wracamy za około kwadrans
45 - Sędzia dolicza jedną minutę
Druga fotka z Mogilna

40 - W ostatnich minutach lepiej prezentowali się gospodarze.
36 - Kolejny rożny dla Pogoni. Tylko nikt nie zamknął dośrodkowania.
34 - W odpowiedzi wolny dla Pogoni, ale strzał Wojciechowskiego był mocno niecelny
32- Kolejny rożny dla Zawisz. Tym razem strzał Jaskólskiego poleciał nad poprzeczkę.
30 - W ostatnich minutach zawiszanie są częściej przy piłce, ale niewiele z tego wynika
24 - Bardzo groźna akcja Zawiszy. Z wolnego z około 18 metrów uderzał Kozłowski. Po jego kąśliwym strzale piłka trafiła w słupek
Pierwsze zdjęcie z Mogilna

17 - Kontra Zawiszy. Faulowany przed polem karnym był Furst. Do wolnego podeszli Żylski i Mateusz Oczkowski. Strzelał ten pierwszy ale słabo i bramkarz Pogoni nie miał problemów ze złapaniem piłki.
13 - Doping kibiców Zawiszy nie słabnie
10 - Pierwszy rożny dla Zawiszy, ale główka była słaba i bramkarz Pogoni pewnie złapał piłkę
9 - Na razie dużo niedokładności z obu stron.
6 - Pierwszy rożny dla Pogoni, ale słabe dośrodkowanie i zawiszanie wybijają piłkę
5 - Akcja Zawiszy lewą stroną, ale dośrodkowania Mateusza Oczkowskiego nie zamknął Żylski
3 - Pierwszy celny strzał. Z dystansu uderzył Jacek Wojciechowski, ale prosto w bramkę i Oczkowski nie miał problemów ze złapaniem piłki.
1 - Zaczęli goście. Kibice rozpoczynają doping

Przed meczem. Witamy z Mogilna, gdzie za około 30 minut rozpocznie się spotkanie miejscowej Pogoni z Zawiszą. To mecz w ramach 26. kolejki i siódmy w grupie mistrzowskiej. Bydgoszczanie przewodzą rozgrywkom i mają w dorobku 56 punktów. Ekipa z Mogilna zamyka grupę mistrzowską z 30 "oczkami". Spotkanie ma swój smaczek, bo Pogoń to jedyny zespół, który znalazł sposób na Zawiszę. W rundzie jesiennej było 2:0 dla drużyny z Mogilna. Obie ekipy już skończyły rozgrzewkę. Pierwszy gwizdek za około 10 minut. To pierwsze spotkanie z udziałem kibiców po wielu miesiącach. W sumie z trybun mecz obejrzy 180 kibiców. Połowa z nich jest z Bydgoszczy. Fani Zawiszy przyjechali do Mogilna jednym autokarem i kilkoma autami osobowymi. Minuta cieszy za tych, kórzy odeszli.